Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice / Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice

FirmaFoxconn European Manufacturing Services s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 26 800 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

Zajištění bezproblémového chodu svěřené výrobní linky při splnění požadavků kvantity, kvality a obsazenosti linky. Zodpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele na svěřené lince. Zajištění a rozmístění operátorů na lince, kontrola vytíženosti operátorů a přidělování práce jednotlivým operátorům. Průběžná kontrola dodržování pracovních postupů na lince ze strany zaměstnanců, dále průběžná kontrola stavu a rozmístění materiálu, chybovosti výstupů práce, pořádku na pracovišti, chodu linky (kvalita a kvantita výstupů). Zodpovědnost za zatrénovanost a multifunkčnost týmu. Odpovědnost za požadavky na trénink/přeškolení zaměstnanců v dané skupině. Zodpovědnost za bezpečnost práce zaměstnanců ve skupině včetně dodržování zákonných a hygienických přestávek v práci.Zodpovědnost za dodržování ESD procedury na lince včetně otestování operátorů na ESD testeru. Odpovědnost za dodržování interních směrnic a zásad BOZP, PO a SER (Etický kodex, Pracovní řád, procedury apod.). Zpracování požadavků na školení DL zaměstnanců ve svěřené části výroby nebo skladu. Zaškolování a přeškolování DL zaměstnanců ve svěřené části výroby nebo skladu (školení výkonu práce na dané pozici, školení nových nebo změněných postupů, periodická školení, atd.)
Zodpovědnost za aktuálnost školení všech DL zaměstnanců a za aktuálnost související dokumentace. Příprava podkladů pro školení. Spolupráce při přípravě nových pracovních procedur a instrukcí. Administrativa tréninkové dokumentace (prezenčních listiny, záznamy o provedených školeních).
Zaměstnanecké výhody:
Smlouva na dobu neurčitou, garantujeme mzdu na účtu 15. den v měsíci,
roční Cafetérie 3 000 bodů, každoroční navyšování mzdy a možnost kariérního růstu,
dotované stravování od externího dodavatele, možnost využítí zvýhodněných mobilních
tarifů od společnosti T-mobile, firemní fitness s kavárnou, k dispozici v areálu je velká krytá
kolárna, parkoviště, zastávka MHD je 3 minuty chůze.

Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bez vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pardubice, Česko
mzda, plat (hrubý):od 26 800 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., IČ: 25965361
počet volných pracovních míst:15
datum zveřejnění nabídky práce:17. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Radka Zahajská
telefon:+420 704 684 643
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Foxconn European Manufacturing Services u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 26 800 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Pardubice, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.